Uitslag Driekamp met ESOX en SIOG

Zaterdag zeven oktober trotseerden 27 deelnemers wind en regen om deel te nemen aan de Driekamp tussen ESOX, Siog onze vereniging, die tweemaal per jaar wordt gevist, eenmaal in het viswater bij Den Ham en eenmaal in de Leurse haven wat nu het geval was. De vangsten waren goed, de zevenentwintig deelnemers vingen gezamenlijk 727 vissen wat neerkomt op bijna 27 vissen gemiddeld per persoon. Wel hadden men ze liefst iets groter gezien maar ja, een mens moet nu eenmaal iets te klagen hebben.
De overwinning in de Driekamp ging naar HSV De Kleine Voorn. Wim Termohlen, die maar liefst 1146 van de in totaal 2532 punten voor zijn rekening nam, had hierin een groot aandeel. Op de tweede plaats eindigde SIOG met 1424 punten en als derde ESOX met 997.
Individueel winnaar werd met grote overmacht Wim Termohlen. Door het hele jaar heen vist Wim op alle mogelijke plaatsen regelmatig in prijzen, nu na de loting bleek dat hij kopnummer 95 had getrokken, werd hem natuurlijk door de concurrentie de favorietenrol toegedicht. Maar ja, je moet het dan ook maar waarmaken. In het verleden kon menigeen deze rol niet aan. Zo niet Wim, met grote overmacht troefde hij zijn tegenstanders af door 32 maatvissen en 82 kleine vissen te vangen, een aantal dat al vele jaren niet meer gerealiseerd is in de Leurse haven. Met dit aantal scoorde Wim 1146 wedstrijdpunten. Op plaats twee, eveneens namens HSV De Kleine Voorn, eindigde Ton Aarts met 444 punten. Ton ving 13 vissen boven de maat en 20 eronder. Rinus Ackermans van SIOG maakte de top drie compleet met 438 punten, behaald met zestien maatvissen en 12 kleintjes.

Uitslag individueel









NaamPlaatsStuksPunten

NaamPlaatsStuksPunten
1Wim Termohlen951141146
15Dion de Peijper8222199
2Ton Aarts9433444
16Wim Tempelaars7416181
3Rinus Ackermans6828438
17Toon Nijssen8925167
4Bart Klep6914355
18Piet Biemans7014151
5Henk Kokke8439326
19Ad Voermans9119147
6
Michael v Ginneke
9258311
20Ad van Nijnatten7114129
7Piet van Nijnatten8645301
21Toon Marijnissen8312117
8John Mathijssen9037276
22
Rinus v Steenhoven
8719116
9Cees Maas9320276
23Ben de Wijs767102
10Rene Verhoef8132269
24Louis Melisse881195
11Ron Vermeulen7235245
25Ad Lambregts791155
12Johan van Meer8029234
26Wil Vissenberg77630
13Henk van Ham7520227
27Jan Vos73315
14Ad Aarts8544220
















Uitslag verenigingen









De Kleine Voorn

2532






SIOG

1424






ESOX

997
















De Kleine Voorn









Wim Termohlen

1146






Ton Aarts

444






Bart Klep

355






Michael v Ginneke

311






John Mathijssen

276





Totaal


2532
















SIOG










Rinus Ackermans

438






Henk Kokke

326






Johan van Meer

234






Henk van Ham

227






Dion de Peijper

199





Totaal


1424
















ESOX










Piet van Nijnatten

301






Ron Vermeulen

245






Ad Aarts

220






Ad van Nijnatten

129






Ben de Wijs

102





Totaal


997






De individuele winnaar, Wim Termohlen