1e wedstrijd zaterdagochtendcompetitie 2021

Twee dagen na de hervatting van ons wedstrijdprogramma met de avondcompetitie is ook de eerste wedstrijd van de zaterdagochtendcompetitie gevist in de Leurse Haven op de steigers langst het Jaagpad.
Winnaar van de dagprijs en teven winnaar van vak B. werd Cees Maas met vier vissen waaronder drie brasems. Twee hadden een lengte van 54 cm. en één was 53 cm. lang. In totaal behaalde Cees 312 punten. Op de tweede plaats in dit vak eindigde Rene Verhoef met vier maatvissen en zes ondermaatse die hem 140 punten opleverden. Geen enkele deelnemer ving meer vissen dan Rene. Onze wedstrijdleider, Ad Voermans had aan twee maatvissen waaronder een brasem voldoende om met 102 punten beslag te leggen op plaats drie.
In vak A. ging de overwinning naar Wim van Meer die drie vissen ving waarvan een brasem. De drie vissen van Wim vertegenwoordigden een waarde van 111 punten. Op de Tweede plaats met 10 punten minder eindigde Johan Hultermans die één brasem en één ondermaats visje ving. Michael van Ginneke had aan één vis met een waarde van 50 punten voldoende om als derde het podium te mogen betreden.
De volledige uitslag is:
Vak APlaatsStuksPuntenWPVak BPlaatsStuksPuntenWP
1Meer, Wim van403111 pnt. 11Maas, Cees604312 pnt. 1
2Hultermans, Johan462101 pnt. 22Verhoef, Rene6610140 pnt. 2
3Ginneke, Michael van44150 pnt. 33Voermans, Ad682102 pnt. 3
4Oomen, Hennie38225 pnt. 44Melisse, Louis62499 pnt. 4
5Lammerse, Arend34122 pnt. 55Roovers, Jef58752 pnt. 5
6Gastel, Cees van4200 pnt. 76Aarts, Ton6415 pnt. 6
7Klep, Bart3300 pnt. 7

Het tussenklassement:
12/617/714/804/9Val-Eind-
WPWPWPWPStuksPuntenWPPuntenuitslag
1Aarts, Ton600010660
2Gastel, Cees van700000770
3Ginneke, Michael van300010330
4Hultermans, Johan200020220
5Klep, Bart700000770
6Lammerse, Arend500010550
7Maas, Cees100040110
8Meer, Wim van100030110
9Melisse, Louis400040440
10Oomen, Hennie400020440
11Roovers, Jef500070550
12Verhoef, Rene2000100220
13Voermans, Ad300020330
Winnaar dagprijs
Dagwinnaar

De dagprijswinnaar:
DatumNaamPunten
12-jun.Cees Maas98



De winnaar van de dagprijs, Cees Maas