Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Alle verenigingsactiviteiten afgelast t/m 1 juni.

terug naar overzicht

Dinsdag, 24 maart 2020

Op maandag 23 maart jl. maakte het kabinet bekend dat tenminste tot en met 1 juni alle evenementen – ongeacht groepsgrootte, aard en doel – verboden zijn. Hieronder vallen dus ook viswedstrijden, wedstrijdtrainingen, beurzen, cursussen, ledenvergaderingen en andere evenementen binnen de sportvisserij.

Sportvisserij Nederland en onze vereniging hechten zeer aan de naleving van deze aangescherpte regels, omdat we net als iedereen willen bijdragen aan de bestrijding van het coronavirus. Sportvissers die toch willen gaan vissen om een frisse neus te halen, krijgen van Sportvisserij Nederland en onze vereniging het dringende verzoek om maatregelen van de overheden na te leven en hoe dan ook de volgende richtlijnen in acht te nemen:

- Áls je gaat vissen, ga dan in je eentje - ook als je met een boot het water opgaat.
- Kies je stekken liefst in landelijk gebied, zodat je weinig andere mensen tegenkomt.
- Houd je te allen tijde aan de minimale afstand van 1,5 meter.

Dat de regels op dit moment zwaar voelen, is niet voor niets: ze zijn van groot belang voor onszelf en voor anderen. Houd je er dus aan en blijf gezond, dan kunnen we hopelijk snel weer als vanouds sportvissen.

Verder betekent dit dat al de activiteiten die onze vereniging gepland heeft staan tot en met 1 juni niet door kunnen gaan en daarom afgelast zijn. Dat betekent dat er tot die datum geen vergaderingen gehouden zullen gaan worden, ook niet de Wedstrijdvergadering die voor 9 april gepland stond. Ook zullen er geen wedstrijden tot en met 1 juni gevist kunnen gaan worden en komen ook de inloopmiddagen die we voor de jeugd tot die datum gepland hadden, te vervallen.

Niemand kan op dit moment zeggen dat we na 1 juni wel weer onze activiteiten kunnen gaan oppakken, mogelijk kan deze datum nog verlengd gaan worden. Zodra we weer activiteiten mogen gaan organiseren zullen we gaan kijken om een alternatief wedstrijdprogramma voor de rest van dit jaar op te gaan stellen, wat gebaseerd is op het wedstrijdprogramma wat we al klaar hebben liggen voor het komende seizoen en wat we tijdens de Wedstrijdvergadering aan onze leden ter goedkeuring wilden leggen.

Houdt regelmatig onze website in de gaten voor de laatste veranderingen.

met vriendelijke groeten,
namens het bestuur,

Werner Donkers
Secretaris HSV De Kleine Voorn