Algemene Ledenvergadering wordt verplaatst.

terug naar overzicht

Zondag, 23 januari 2022

Traditioneel wordt op de laatste donderdag van de maand januari altijd onze Jaarvergadering gehouden. Dat zou dit jaar dus op 27 januari geweest zijn. Echter door de huidige coronamaatregelen is het niet mogelijk om deze Algemene Ledenvergadering op die datum te laten plaatsvinden.

Daarom heeft het bestuur besloten om deze vergadering te gaan verplaatsen. Indien de coronamaatregelen het toe laten willen we op 14 april 2022 een gecombineerde Jaar- en Wedstrijdvergadering houden. Zodra we weten of we op die datum een ledenvergadering kunnen en mogen organiseren zullen wij u hiervan op de hoogte brengen.

Met vriendelijke groeten,
Namens het bestuur,

Werner Donkers
Secretaris HSV De Kleine Voorn

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies